Hakkımızda

Firma bir mühendislik firması olup elektrik malzemeleri ticaretini bu temel anlayış üzerinden yapmaktadır. Kalite, güvenilirlik, istikrar ve ekonomik olmak temel prensipleridir. Elektrik Dağıtım Tesislerinin Malzeme satışı, Proje, Mühendislik ve diğer hizmetlerini yapmak amacı ile kurulmuş olup, faaliyetlerini bu amaca uygun olarak sürdürmektedir. Kararlı adımlarla büyümek gerektiğinin; bunun yanı sıra, ulaşılan noktada kalmayı başarmanın ne kadar önemli olduğu bilinciyle hareket edilerek, kendi alanında Türkiye'nin önde gelen malzeme satış, ve mühendislik firmaları arasında yer almayı, aynı bilinçle hareket ederek, aynı başarıyı uluslararası ortama taşımak, şirketimizin başlıca hedefidir.

Şirketimiz kuruluşundan bu yana yaptığı çalışmalarla AG-OG-YG ENH ve Trafo merkezleri malzeme temini ile yeraltı şebeke tesisleri alanında geniş bir bilgi birikimine sahip, işini bilen, eğitimli, deneyimli, birikimli insan kaynağı ile yoluna devam etmektedir.

Şirketimiz markalaşma çalışmalarımızda, kaliteli hizmet ve üretim yapmayı, aynı zamanda müşteri memnuniyeti odaklı çalışmayı en önemli hizmetlerimizden biri olarak görüyoruz. Elektrik ve yer altı tesisleri konusunda öncü firma olmak için taahhütlerimizi zamanında ve en iyi kalitede yerine getirme, uzmanlık gerektiren zor projelerin üstesinden gelebilme, kaliteli ve yetkin insan kaynağı ile çalışma, zor koşullarda iş yapabilme, etik ilkelere uygun davranma ana prensibimiz olmuştur.