Hakkımızda

Firma bir mühendislik firması olup elektrik malzemeleri ticaretini bu temel anlayış üzerinden yapmaktadır. Kalite, güvenilirlik, istikrar ve ekonomik olmak temel prensipleridir. Elektrik Dağıtım Tesislerinin Malzeme satışı, Proje, Mühendislik ve diÄŸer hizmetlerini yapmak amacı ile kurulmuÅŸ olup, faaliyetlerini bu amaca uygun olarak sürdürmektedir. Kararlı adımlarla büyümek gerektiÄŸinin; bunun yanı sıra, ulaşılan noktada kalmayı baÅŸarmanın ne kadar önemli olduÄŸu bilinciyle hareket edilerek, kendi alanında Türkiye'nin önde gelen malzeme satış, ve mühendislik firmaları arasında yer almayı, aynı bilinçle hareket ederek, aynı baÅŸarıyı uluslararası ortama taşımak, ÅŸirketimizin baÅŸlıca hedefidir.

Şirketimiz kuruluÅŸundan bu yana yaptığı çalışmalarla AG-OG-YG ENH ve Trafo merkezleri malzeme temini ile yeraltı ÅŸebeke tesisleri alanında geniÅŸ bir bilgi birikimine sahip, iÅŸini bilen, eÄŸitimli, deneyimli, birikimli insan kaynağı ile yoluna devam etmektedir.

Şirketimiz markalaÅŸma çalışmalarımızda, kaliteli hizmet ve üretim yapmayı, aynı zamanda müÅŸteri memnuniyeti odaklı çalışmayı en önemli hizmetlerimizden biri olarak görüyoruz. Elektrik ve yer altı tesisleri konusunda öncü firma olmak için taahhütlerimizi zamanında ve en iyi kalitede yerine getirme, uzmanlık gerektiren zor projelerin üstesinden gelebilme, kaliteli ve yetkin insan kaynağı ile çalışma, zor koÅŸullarda iÅŸ yapabilme, etik ilkelere uygun davranma ana prensibimiz olmuÅŸtur.